Zaproszenie "Autumn School for young scientists on the theme of sustainable energy"

Serdecznie zapraszamy doktorantów i młodych naukowców (na etatach typu post-doc) z Uniwersytetu Gdańskiego do złożenia aplikacji na bezpłatną szkołę “Autumn School for young scientists on the theme of sustainable energy” organizowaną przez Hamburg University of Applied Sciences.

Szkoła organizowana jest w ramach partnerstwa pomiędzy Uniwersytetem Gdańskim i innymi nadbałtyckimi uniwersytetami: University of Applied Sciences Turku, University of Latvia, University of Rostock, Uppsala University oraz Hamburg University of Applied Sciences na rzecz wspólnego wniosku do programu Erasmus+. Inicjatywa zorganizowania szkoły jest swoistym pilotażem ‘short term mobility’ zaplanowanych działań w ramach projektu oczekującego na rozstrzygnięcie konkursu.

Szkoła rozpoczyna się 07.10.19 (przyjazd uczestników) i potrwa do 11.10.19 (wyjazd) i odbędzie się w HAW w Hamburgu.

Preferowani są uczestnicy z instytucji partnerskich – doktoranci i adiunkci na stanowisku typu post-doc, którzy w zakresie swoich obowiązków mają prowadzenie zajęć ze studentami studiów I i II stopnia. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Szkole oraz inne szczegóły opisano w załącznikach. Termin składania zgłoszeń do 15 sierpnia.

Serdecznie polecamy!

Załącznik Rozmiar
Ogłoszenie o szkole 157.46 KB
Formularz zgłoszeniowy 133.56 KB