konferencja

II edycja Konferencji Naukowych Badań Podwodnych pt. "Płetwonurek w krajobrazach podwodnych - dotychczasowe osiągnięcia i nowe wyzwania"

Ostatnia modyfikacja: piątek, 3 luty, 2023 - 08:57

Szanowni Państwo,


W imieniu Naukowego Koła Badań Podwodnych "HYDRONAUTIC" działającym na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie mamy zaszczyt zaprosić zainteresowanych członków uczelnianych Kół Naukowych oraz wszystkich studentów do czynnego uczestnictwa

XLV Ogólnopolska Konferencja Kartograficzna

Ostatnia modyfikacja: piątek, 3 luty, 2023 - 08:40

Komunikat nr 1  

Katedra Geomatyki i Kartografii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie  i Oddział Kartograficzny Polskiego Towarzystwa Geograficznego 

serdecznie zapraszają na XLV Ogólnopolską Konferencję Kartograficzną połączoną z obchodami 100-lecia Polskiego Przeglądu Kartograficznego, której tematem będą METODY KARTOGRAFICZNE I GEOMATYCZNE W BADANIACH INTERDYSCYPLINARNYCH 

Uniwersytet Gdański kształci kadry dla Morskiej Energetyki Wiatrowej

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 15 Listopad, 2022 - 07:32

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników na konferencję Uniwersytet Gdański kształci kadry dla Morskiej Energetyki Wiatrowej, która odbędzie się 18.11.2022 r w Gdyni w Instytucie Oceanografii. Celem tego wydarzenia jest rozpropagowanie wśród studentów Uniwersytetu Gdańskiego znaczenia dynamicznie rozwijającego się sektora off shore. Studenci będą mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w tej branży.

Kongres Młodej Nauki

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 4 Lipiec, 2022 - 11:10

Kongres Młodej Nauki jest międzynarodową i multidyscyplinarną konferencją naukową, która odbędzie się na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego w dniach od 7 do 10 lipca 2022. W ramach projektu w kilkudziesięciu panelach naukowcy zaprezentują wyniki swoich badań, przedyskutują swoje tezy, będą mogli nawiązać kontakty naukowe, i nie tylko. Tematyka wystąpień w ramach konferencji nie będzie ograniczona, przewidziane są wystąpienia z zakresu nauk ścisłych, eksperymentalnych, humanistycznych, społecznych i innych.

XII Zjazd Geomorfologów Polskich

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 18 Październik, 2021 - 08:54

W dniach 14-16 października br. odbył się w Instytucie Geografii Uniwersytetu Gdańskiego XII Zjazd Geomorfologów Polskich organizowany przez Zakład Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu.

Udział w nim wzięło 140 uczestników reprezentujących ponad 20 instytucji naukowych. W ramach konferencji wygłoszono 5 wykładów zaproszonych, ponad 70 referatów i przedstawiono niemal 50 posterów. Swoją obecnością zaszczycił konferencję Profesor Mauro Soldati, który jest obecnie prezydentem International Association of Geomorphologists (IAG)."

Konferencja w ramach projektu SEAPLANSPACE

Ostatnia modyfikacja: piątek, 8 Październik, 2021 - 06:53

SEAPLANSPACE 

Instrumenty morskiego planowania przestrzennego na rzecz zrównoważonego zarządzania morzem 

Końcowe wspólne spotkanie projektowe 21-22 października 2021 r. 

 

W dniach 21-22 października 2021 r. na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się konferencja podsumowująca projekt SEAPLANSPACE realizowany dzięki współfinansowaniu z Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020.