edukacja

Wystapienia publiczne w świecie akademickim

Ostatnia modyfikacja: wtorek, Maj 24, 2022 - 11:29

Przygotowanie referatu na konferencje naukową może przerażać. Należy jednak pamiętać, że umiejętności związane z wystąpieniami publicznymi można rozwijać, a lepszym mówcą po prostu się stać. Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się, jak efektywnie zaplanować strukturę, treść i formę wystąpienia oraz za pomocą jakich środków angażować publiczność. Dzięki warsztatowi uczestnicy zyskają także większą pewność siebie w radzeniu sobie z tremą przed i w trakcie prezentacji.

Informacja o szkoleniu

Ostatnia modyfikacja: środa, Kwiecień 20, 2022 - 08:21

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym szkoleniu organizowanym w ramach cyklu “Studencie bądź aktywny!”.

Ty razem zapraszamy na szkolenie pt. “ Zbuduj swoją markę osobistą”, które odbędzie się 26 kwietnia 2022 w godzinach 15 - 18 w budynku przy ul. Wita Stwosza 58 w sali 132.

mgr Zuzanna Lipińska laureatką konkursu PTG

Ostatnia modyfikacja: czwartek, Wrzesień 30, 2021 - 09:01

Miło nam poinformować, że Absolwentka studiów II stopnia kierunku Geografia Pani mgr Zuzanna Lipińska otrzymała III nagrodę w XXXVII Konkursie Prac Magisterskich Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Nagrodzona praca magisterska pt. Obieg wody na torfowisku Żarnowska została napisana pod kierunkiem prof. dr. hab. Romana Cieślińskiego w Zakładzie Hydrologii Instytutu Geografii.

Serdecznie gratulujemy!