wydarzenia | Wydział Oceanografii i Geografii

sejmik

W imieniu Katedry Geografii Rozwoju Regionalnego Instytutu Geografii UG zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym IX Pomorskim Sejmiku Krajoznawczym z cyklu „Mijające krajobrazy Polski”. Sejmik zatytułowany jest w bieżącym roku „Metropolia Trójmiejska”. Sesja naukowa naukowa odbywać się będzie w Gdyni w dniu 29.09.2018 r. w Budynku Wydziału Oceanografii i Geografii przy Al. Marsz. J. Piłsudskiego 46, aula „0”.

logo miniaturka

W dniach 24-29.06.2018 w Stacji Limnologicznej Instytutu Geografii UG w Borucinie odbędzie się Szkoła Letnia "Programowanie w środowisku R - zastosowanie R w klimatologii, warsztaty – EDYCJA 1". Warsztaty organizuje Katedra Meteorologii i Klimatologii Instytutu Geografii wraz z Polskim Towarzystwem Geofizycznym.

logo skngp

Studenckie Koło Naukowe Gospodarki Przestrzennej zaprasza do udziału w otwartym spotkaniu Koła z dr hab. inż. arch. Katarzyną Rozmarynowską, prof. nadzw. SSW, która jest autorką książki pt. „Ogrody odchodzące …? Z dziejów gdańskiej zieleni publicznej 1708–1945”.

RECOURSE

Katedra Geografii Społeczno-Ekonomicznej Instytutu Geografii zaprasza na cykl seminariów naukowych organizowanych w ramach projektu RECOURSE.

Seminaria odbywają się w siedzibie Katedry, w budynku Wydziału Nauk Społecznych i Instytutu Geografii, przy ul. Jana Bażyńskiego 4 w Gdańsku, w skrzydle B w sali B 214 i rozpoczynają się o godz. 13.00.

Harmonogram spotkań w załączeniu.

nekrolog

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś.p.

prof. dr. hab. inż. Stanisława Massela

Odszedł wspaniały Człowiek,
wybitny Naukowiec i Wychowawca wielu roczników studentów oceanografii.

druet

Dziekan Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego

ma zaszczyt zaprosić

na spotkanie poświęcone wspomnieniu Pana Profesora Czesława Drueta

– doktora Honoris Causa Uniwersytetu Gdańskiego,

minilogo

Władze Dziekańskie

Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego

mają zaszczyt zaprosić

logo Akademickich Targów Pracy

SZUKASZ PRACY, STAŻU, PRAKTYKI?

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2017

logo interreg

W dniach 12-13 września 2017 odbyło się spotkanie wszystkich partnerów realizowanego obecnie przez Zakład Biotechnologii Morskiej projektu FOCUS: Facilitating blue growth with open courses by utilizing R&D products and virtual mobility. Na spotkanie przybyło łącznie 19 osób z Litwy, Danii, Szwecji i Polski, w tym przedstawiciel partnera stowarzyszonego (PPNT w Gdyni).

Subskrybuj RSS - wydarzenia