wydarzenia

Kiermasz książek w ramach Studenckiego Otwarcia Roku Akademickiego

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 26 Wrzesień, 2023 - 07:53

Masz niepotrzebne książki czy podręczniki, z których korzystałeś w poprzednich latach i nie wiesz co z nimi zrobić? Potrzebujesz podręczników na nadchodzący rok, ale nowe są drogie? Przyjdź na kiermasz książek w ramach Studenckiego Otwarcia Roku Akademickiego na Wydziale Nauk Społecznych już 12 października i sprzedaj lub kup książki! Więcej o Studenckim Otwarciu Roku dowiecie się z następnych wiadomości.  

 

Wypełnij poniższy formularz, żeby móc wystawić się ze swoimi książkami i je sprzedać. 

 

Speed meeting

Ostatnia modyfikacja: wtorek, 26 Wrzesień, 2023 - 07:51

Właśnie przeprowadziliście się do Gdańska a może mieszkać tu do jakiegoś czasu? Chcecie poznać nowych znajomych/kogoś z kim możecie spędzić czas/dzielić zainteresowania/wyjść na miasto?  

 

Przyjdźcie 29 i 30 września na „Speed meeting” w Klubokawiarni Index. Dzięki temu wydarzeniu, będziecie mogli zawrzeć nowe znajomości! Czas studiów to również czas spotkań, znajomości i dobrej zabawy! 

 

Na czym polega „Speed meeting”?  

 

Spotkanie „Społeczna odpowiedzialność uczelni”

Ostatnia modyfikacja: poniedziałek, 3 Lipiec, 2023 - 06:51

Jaka jest współczesna rola szkół wyższych? Na ile mogą działać na rzecz zrównoważonego rozwoju, promowania i kształtowania wartości obywatelskich, działania na rzecz innowacyjności, efektywności i implementacji skutecznych rozwiązań a na ile pozostać „świątyniami” wiedzy? Czy w ogóle taka opozycja realnie istnieje?

EUROLAG10

Ostatnia modyfikacja: środa, 28 Czerwiec, 2023 - 06:49

W dniach 19-23 czerwca 2023 r., na Wydziale Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego, w Gdyni odbyła się współorganizowana przez Morski Instytut Rybacki-PIB i Uniwersytet Gdański, międzynarodowa konferencja naukowa EUROLAG10. 

Warsztaty Online MINECRAFT - Pierwsza szkoła przyjazna klimatowi SCORE

Ostatnia modyfikacja: piątek, 2 Czerwiec, 2023 - 17:39

W ramach projektu SCORE Horyzont 2020 realizowanego przez Miejskie Laboratorium Badań Środowiskowych UG serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję szkoły przyjaznej klimatowi EU Green Week 2023.

Przyłącz się do zespołu SCORE i zmieniaj swoje miasto na bardziej zrównoważone na warsztatach online Minecraft.

7 czerwca

12:00 – 17:00