uczelnia

Portal eUczelnia w UG – milowy krok w obsłudze informatycznej uczelni

Ostatnia modyfikacja: piątek, 22 Wrzesień, 2023 - 10:27

Nowoczesna i bezpieczna infrastruktura informatyczna będzie stopniowo wprowadzana w Uniwersytecie Gdańskim od 2 listopada. System eUczelnia ułatwi studentom, dziekanatom i administracji centralnej sprawną obsługę procesów związanych z dydaktyką i kształceniem. To krok milowy w rozwoju struktur informatycznych uczelni.

 

Pomoc psychologiczna dla studentów przed sesją i w trakcie jej trwania

Ostatnia modyfikacja: czwartek, 30 Listopad, 2023 - 12:25

 

Szanowni Studenci,

przed Wami niełatwy czas - sesja egzaminacyjna. Jeśli czujesz się zmęczona/-y, martwisz się, nie wiesz, jak poradzić sobie z trudnymi emocjami, pamiętaj, że na UG działa Centrum Wsparcia Psychologicznego. 

Możesz zapisać się na konsultacje z psychologiem wybranego dnia (po wcześniejszym wypełnieniu formularza) lub skontaktować się z nami podczas otwartych dyżurów na Skype. 

prof. Martina Zelenakova profesorem wizytującym w Miejskim Laboratorium Badań Środowiskowych

Ostatnia modyfikacja: środa, 19 Styczeń, 2022 - 10:16

Milo nam poiformować, że wśród laureatów I edycji projektu "Profesorowie wizytujący" jest Pani Profesor Martina Zelenakova z Technical University of Kosice (Słowacja), która została zaproszona przez Pana dr Jacka Barańczuka, kierownika projektu SCORE realizowanego w ramach HORYZONT 2020.

Celem wizyty Pani Profesor będą badania nad modelowaniem różnych parametrów środowiskowych w związku ze zmianami klimatycznymi prowadzonymi w Miejskim Laboratorium Badań Środowiskowych w Zakładzie Limnologii Instytutu Geografii. 

Serdecznie gratulujemy!