Ogólnopolskie Warsztaty Geofizyczne „Geosfera”

informacja ze strony internetowej wydarzenia

Ogólnopolskie Warsztaty Geofizyczne „Geosfera” są cykliczną Konferencją zrzeszającą studentów geofizyki, geologii i innych kierunków związanych z naukami o Ziemi, z najlepszych uczelni wyższych w Polsce. Warsztaty z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem, gdyż stanowią niecodzienną okazje do poszerzania wiedzy i wymiany doświadczeń.

W dniach 14-16 kwietnia 2016 roku na Pomorzu Gdańskim odbędzie się dziewiąta edycja wydarzenia, organizowana przy współpracy Studenckiego Koła Naukowego Geofizyków „Geofon” Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Studenckiego Koła Geologów Uniwersytetu Gdańskiego. Tematyka Konferencji oscylująca wokół geofizyki i geologii morza jest podyktowana miejscem, w którym odbywa się „Geosfera 2016”. Po raz pierwszy wyruszamy na północ Polski, aby w ciągu trzech dni zorganizować szereg warsztatów, uczestniczyć w wykładach specjalistów ze środowiska akademickiego i branżowego, poznać geologiczną historię polskiego wybrzeża i co najważniejsze zgromadzić w Gdyni najbardziej utalentowanych studentów nauk o Ziemi w Polsce!

Więcej informacji na stronie: http://student.agh.edu.pl/~geosfera/

Data publikacji: wtorek, 1. Marzec 2016 - 10:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: wtorek, 1. Marzec 2016 - 10:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki