Wykopaliska i wyprawy naukowe Instytutu Paleobiologii PAN

Instytut Paleobiologii PAN i Uniwersytet Warszawski zapraszają wszystkich studentów kierunków biologicznych i geologicznych na Studencki Obóz Poszukiwawczy, który odbędzie się w różnych stanowiskach z kopalnymi kręgowcami na Śląsku. W Krasiejowie będziemy szukać skamieniałości w dniach 6-18 lipca, w Miedarach i Woźnikach w dniach 3-14 sierpnia, w Porębie w dniach 3-14 sierpnia. Prace poszukiwawcze prowadzimy w byłych cegielniach stosując kilofy, pędzelki, młotki i igły. Zapewniamy nocleg i wyżywienie. Obóz jest bezpłatny. Chętnych prosimy o przysłanie listu motywacyjnego do 16 kwietnia na adres: t.szczygielski@twarda.pan.pl. Liczba miejsc jest ograniczona! Na początku maja wybierzemy szczęśliwców, którzy pojadą na obóz.

Więcej informacji na stronach internetowych: http://www.paleo.pan.pl/pl/wyprawy_naukowe.html

Załącznik Rozmiar
List przewodni i plakat 893.16 KB

Data publikacji: czwartek, 2. Kwiecień 2015 - 12:53; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: czwartek, 2. Kwiecień 2015 - 13:05; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki