Seminarium dla studentów i absolwentów pt. "Dzień dobry biznes"

Zapraszamy do Gdańska na seminarium dla studentów i absolwentów pt. "Dzień dobry biznes"

Masz pomysł na biznes?
Prowadzisz firmę albo planujesz ją założyć?
Jesteś studentem bądź właśnie skończyłeś studia?

Bank Gospodarstwa Krajowego, jako Menadżer Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Pomorskiego oraz Politechnika Gdańska serdecznie zapraszają na seminarium dla studentów i absolwentów pt. „Dzień dobry biznes”. Konferencja odbędzie się 21 stycznia 2015 r., w godz. 10.00 - 14.00, w Auli Politechniki Gdańskiej, Gmach Główny Politechniki Gdańskiej na trzecim piętrze przy ul. Gabriela Narutowicza 11/12, 80-233 Gdańsk.

Podczas seminarium:

·         spotkamy się z przedsiębiorcą, który opowie o tym jak stawiała pierwsze kroki w biznesie;

·         porozmawiamy o możliwościach finansowania własnych firm ze środków unijnych w ramach inicjatywy JEREMIE;

·         przeprowadzimy bezpłatne warsztaty na dwa ciekawe tematy: „Załóż swój własny biznes już dziś - czyli co, gdzie, kiedy?” oraz „Rozpoznawanie manipulacji i kłamstwa w biznesie”;

Seminarium uroczyście otworzy Wiesław Byczkowski Wicemarszałek Województwa Pomorskiego oraz przedstawiciel władz Politechniki Gdańskiej. Wszystkich studentów i absolwentów, którzy prowadzą firmę lub planują założyć działalność gospodarczą, serdecznie zapraszamy. Na uczestników czekają certyfikaty.

„Dzień dobry biznes” to cykl seminariów dedykowanych studentom i absolwentom uczelni, którzy chcieliby założyć własny biznes lub też prowadzą przedsięwzięcie, w ramach którego planują skorzystanie z dotacji zwrotnych w formie pożyczek lub poręczeń z Inicjatywy JEREMIE. Cykl DDB to organizowane wraz z najlepszymi uczelniami wyższymi spotkania, podczas których słuchacze mogą: - poznać przedsiębiorców, którzy stali się liderami na rynku, - porozmawiać z Pośrednikami Finansowymi realizującymi w praktyce pomoc z JEREMIE, - wziąć udział w warsztatach nt. zakładania własnej firmy lub rozpoznawania manipulacji w biznesie.

Data publikacji: czwartek, 15. Styczeń 2015 - 12:40; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: czwartek, 15. Styczeń 2015 - 12:42; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki