Mini Targi Pracy DZIEŃ Z KARIERĄ

Biuro Karier UG zaprasza STUDENTKI I STUDENTÓW WSZYSTKICH KIERUNKÓW STUDIÓW do udziału w stacjonarnych Mini Targach Pracy – DZIEŃ Z KARIERĄ

Targi odbędą się na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie w dniu 24 maja 2022r (wtorek) w godzinach 10:00 – 14:00

Targi to doskonała okazja do skorzystania ze:
- spotkań z pracodawcami,
- ofert pracy, staży,
- porad ekspertów,
- konsultacji CV.

Ponadto Targi to możliwość bezpośredniej rozmowy z osobami reprezentującymi firmy o intersujących Was ofertach stażu czy pracy, zadania szczegółowych pytań dotyczących wymagań wobec kandydatów, specyfiki zadań na poszczególnych stanowiskach, charakterystyce procesów rekrutacyjnych czy warunkach zatrudnienia i możliwościach rozwoju.

CZAS SPĘDZONY NA TARGACH UMILI WAM KAWA, LEMONIADA I POCZĘSTUNEK, PRZYGOTOWANE PRZEZ PRACODAWCÓW.

W imieniu Biura Karier UG oraz pracodawców ZAPRASZAMY Was na Wydział Ekonomiczny UG.

Data publikacji: wtorek, 17. Maj 2022 - 09:25; osoba wprowadzająca: Dorota Bemowska Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Maj 2022 - 09:55; osoba wprowadzająca: Patryk Gawor