Przeglądu Kapel Studenckich „FunFar”

Jesteś członkiem zespołu muzycznego i studentem lub doktorantem gdańskiej uczelni? Zgłoś się do Przeglądu Kapel Studenckich „FunFar”. Dwa najlepsze zespoły mają szansę na występ podczas Gdańskich Juwenaliów już 17 i 18 maja.

 

Aby zgłosić się do konkursu, należy przesłać trzy lub cztery utwory w formacie mp3, zdjęcia oraz logo zespołu. Nabór do przeglądu trwa do 3 maja br., po czym wyłonionych zostanie maksymalnie 12 finalistów, którzy wezmą udział w przesłuchaniach na żywo.

 

- „FunFar” to więcej niż tylko konkurs - to platforma wspierająca zespoły, które dopiero rozpoczynają swoją muzyczną podróż - piszą organizatorzy przeglądu. - Naszym celem jest nie tylko podniesienie ducha społeczności akademickiej, ale również dawanie możliwości studentom do wyrażania siebie przez sztukę.

 

Wszelkie formalności są proste i klarowne. Wszystkie informacje znajdziesz na stronie Juwenaliów. (https://juwenaliagdanskie.pl/przeglad/)

 

Juwenalia Gdańskie to największe studenckie wydarzenie w Trójmieście. W tym roku dwudniowy koncert odbędzie się 17 i 18 maja. Wśród potwierdzonych artystów są m.in. Vito Bambino, Gruby Mielzky i JAMAL.

 

Wydarzenie organizują, wspólnie z Fundacją Gdańską, Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny, Akademia Wychowania Fizycznego im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego.

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 18. Kwiecień 2024 - 08:45; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska Ostatnia zmiana: czwartek, 18. Kwiecień 2024 - 08:46; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska