Pierwsze kroki w Social Media i skuteczny copywriting

Zapraszamy Cię serdecznie na fascynujące szkolenie, które odbędzie się 19 grudnia 2023 o godzinie 16:00. Tym razem skupimy się na dwóch kluczowych obszarach, które są nieodłącznym elementem współczesnego biznesu: “Pierwsze kroki w Social Media i skuteczny copywriting”.

Szkolenie odbędzie się online, korzystając z platformy Microsoft Teams, co umożliwi Ci uczestnictwo z dowolnego miejsca. To doskonała okazja, aby zdobyć niezbędne umiejętności w zakresie Social Media i copywritingu, które są kluczowe dla skutecznego budowania marki i komunikacji z klientem.

Nasza prelegentka, mgr Katarzyna Kryńska, to ekspertka z Centrum Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej, posiadająca ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze szerokopojętego marketingu. Dzięki jej wiedzy i praktycznym wskazówkom dowiesz się, jak efektywnie wykorzystać narzędzia społecznościowe do promocji marki oraz jak tworzyć przekonujące teksty reklamowe, które przyciągną uwagę potencjalnych klientów.

Nie przegap tej okazji, by podnieść swoje umiejętności marketingowe i zwiększyć skuteczność swoich działań w Social Media. Zapisz się już dziś na nasze szkolenie i weź udział w inspirującej podróży po świecie marketingu online!

Data: 19 grudnia 2023 Godzina: 16:00 Forma: Online – Microsoft Teams

Do zobaczenia na szkoleniu! https://forms.office.com/e/AfeiArYKyK

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: czwartek, 7. Grudzień 2023 - 07:44; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska Ostatnia zmiana: czwartek, 7. Grudzień 2023 - 07:44; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska