Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko studenta/stypendysty w projekcie NCN SONATA w Katedrze Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu

Miło nam poinformować, że konkurs na stanowisko studenta/stypendysty w projekcie NCN SONATA Rodzaje i intensywność pożarów roślinności oraz ich wpływ na ekosystemy jeziorne wzdłuż transektu europejskiego (FLAMES) w Katedrze Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu wygrała Pani Aleksandra Orłowska.

Serdecznie gratulujemy!

Tekst za: dr A. Bonk

Dr Alicja Bonk z Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu, jako kierownik projektu NCN SONATA  Rodzaje i intensywność pożarów roślinności oraz ich wpływ na ekosystemy jeziorne wzdłuż transektu europejskiego (FLAMES)  zaprasza do skorzystania z oferty stypendialnej dla magistranta.

Dla studenta, który wygra konkurs przewidziane jest stypendium w wysokości 1000 PLN/miesiąc przez okres 10 miesięcy.

Termin zgłoszeń upływa 05.01.2024 r. do godz. 16.00

Pozostałe szczegóły znajdują się w ogłoszeniu.

Załącznik Rozmiar
ogłoszenie konkursowe 203.78 KB

Data publikacji: czwartek, 9. Listopad 2023 - 12:39; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: wtorek, 9. Styczeń 2024 - 07:00; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka