Druga edycja konkursu Univentum Labs Ideas – Young Fahrenheit

Spółka celowa Uniwersytetu Gdańskiego Univentum Labs we współpracy z Centrum Transferu Technologii UG organizuje drugą edycję konkursu Univentum Labs Ideas – Young Fahrenheit. Jego adresatami są młodzi pracownicy oraz doktoranci Uniwersytetu, których badania mają potencjał komercjalizacyjny.

Konkurs ma dwa etapy. Pierwszy z nich trwa do 15 grudnia 2023 r. W tym terminie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz opisać swoje badania i wskazać ich potencjał komercjalizacyjny. W drugim etapie, do którego wybrane zostaną najciekawsze pomysły, odbędzie się krótka prezentacja pomysłu oraz rozmowa z członkami kapituły konkursu (przedstawiciele świata nauki i biznesu). Do końca semestru zimowego wyłonieni zostaną laureaci konkursu. Dla najciekawszych propozycji przewidziano nagrody pieniężne.

Więcej informacji oraz formularz udziału na stronie: konkurs.univentum.pl

Data publikacji: wtorek, 24. Październik 2023 - 13:14; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska Ostatnia zmiana: wtorek, 24. Październik 2023 - 13:17; osoba wprowadzająca: Beata Kwiatkowska