Konferencja „Dzień Jakości FarU” już wkrótce

Członkowie wspólnot trzech gdańskich uniwersytetów FarU -  Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Gdańskiej - spotkają się, by razem debatować nad jakością kształcenia. W czasie wydarzenia przybliżone zostaną tematy studenckiej oceny nauczyciela, tutoringu i mentoringu rówieśniczego oraz roli sztucznej inteligencji w procesie kształcenia.

Konferencja „Dzień Jakości FarU” odbędzie się 19 października br. w godz. 9:00-14:00 na Politechnice Gdańskiej w auli budynku Hydromechaniki PG.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wcześniejszą rejestrację online,  która będzie otwarta do środy 18.10 br. do godziny 15:00.

Wszelkie pytania można kierować do jednostki organizującej wydarzenie w imieniu FarU: cas@pg.edu.pl

Załącznik Rozmiar
program spotkania 166.32 KB

Data publikacji: wtorek, 17. Październik 2023 - 12:15; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: wtorek, 17. Październik 2023 - 12:19; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka