Konkurs na stanowisko studenta/stypendysty w projekcie NCN SONATA w Katedrze Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu

Dr Damian Moskalewicz z Katedry Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu, jako kierownik projektu NCN SONATA  Ulepszenie strategii zarządzania zagrożeniami naturalnymi w strefie brzegowej morza poprzez powiązanie form i osadów sztormowych z pomiarami instrumentalnymi – STORMLINK zaprasza do skorzystania z oferty stypendialnej dla magistranta.

Celem projektu jest lepsze zrozumienie w jaki sposób tworzą się i ulegają przekształceniu formy rzeźby terenu i osady związane z działalnością sztormów na wybrzeżach. Wiedza ta może pomóc w szacowaniu ryzyka związanego z ekstremalnymi powodziami morskimi w przyszłości i przyczynić się do efektywniejszego zarządzania strefą brzegową morza.

Dla studenta, który wygra konkurs przewidziane jest stypendium w wysokości 1000 PLN/miesiąc przez okres 20 miesięcy.

Termin zgłoszeń upływa 24.09.2023 r.

Pozostałe szczegóły znajdują się w ogłoszeniu.

Data publikacji: czwartek, 7. Wrzesień 2023 - 13:14; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: czwartek, 7. Wrzesień 2023 - 13:16; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka