Spotkanie „Oblicza młodej nauki”

Spotkanie zainauguruje odbywający się na Uniwersytecie Gdańskim w dniach 6 – 8 lipca III Kongres Młodej Nauki.

Podczas dyskusji zaproszeni goście podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą nad rozprawą doktorską. Rozmówcy opowiedzą, na jakie trudności napotkali i przybliżą swoją perspektywę. Co istotne, goście reprezentować będą bardzo różne podejścia do przygotowywania doktoratu - wśród nich znajdą się bowiem doktoranci ze szkoły doktorskiej, studiów doktoranckich, trybu ekstremistycznego czy realizujący doktorat wdrożeniowy.

Wśród zaproszonych gości będą:

• Mariola Pirek,
  • Bartosz Bartoszewicz,
  • Piotr Kitowski,
  • Jan Barczyński,
  • Ignacy Rogoń.

Jesteśmy przekonani że spotkanie będzie przyczynkiem do dyskusji na temat systemu szkolnictwa w Polsce, karier naukowych oraz zawodowych absolwentów szkół wyższych a także pytań o to jakie są perspektywy rozwoju szkolnictwa w Polsce i na świecie.

Spotkanie odbędzie się 6 lipca 2023 r. o godzinie 17:00 w audytorium S208 na Wydziale Nauk Społecznych. Wstęp wolny.

Panel poprowadzi mgr Sebastian Barczak, przewodniczący Rady Doktorantów UG.

Data publikacji: poniedziałek, 3. Lipiec 2023 - 06:50; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 3. Lipiec 2023 - 06:52; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka