Konkurs filmowy dla studentów

Zapraszamy do udziału w konkursie filmowym #60sekundzUE organizowanego przez punkt EUROPE DIRECT Gdańsk przy współpracy z Uniwersytetem Gdańskim oraz pod honorowym patronatem Magdaleny Adamowicz! Z Twoją pomocą chcemy popularyzować oraz zachęcać do udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego obywateli Polski. Zapraszamy do udziału studentów uczelni wyższych, zwłaszcza na kierunkach takich jak: prawo, administracja, stosunki międzynarodowe, europeistyka, dyplomacja itp.

Indywidualnie lub w zespole 2-3 osobowym stwórz 60-sekundowy film promujący udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego zapisz go na płycie DVD, prześlij mailowo lub udostępnij na dysku i wyślij lub dostarcz go osobiście do siedziby Biura EUROPE DIRECT -ul. Sobótki 1, 80-247 Gdańsk lub na adres e-mail:europedirect-gdansk@morena.org.pl

Jury będzie oceniać pracę pod kątem poniższych kryteriów

a) zgodność tematu Utworu z tematyką Konkursu;

b) oryginalność podejścia do tematu i pomysł na Film;

c) wartość merytoryczną Filmu;

d) wartość artystyczną Filmu;

e) wartość techniczną Filmu.

Prace należy złożyć do 20 października 2023 roku wraz z poprawnie wypełnioną Kartą Zgłoszeniową.

Załącznik Rozmiar
Regulamin 99.75 KB
Karta zgłoszeniowa 61.18 KB

Data publikacji: poniedziałek, 19. Czerwiec 2023 - 08:16; osoba wprowadzająca: Alicja Bielińska Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Czerwiec 2023 - 08:22; osoba wprowadzająca: Alicja Bielińska