Spotkanie kadry kierowniczej nowych jednostek organizacyjnych WOiG z Rektorem UG prof. dr. hab. Piotrem Stepnowskim

Spotkanie kadry kierowniczej nowych jednostek organizacyjnych Wydziału Oceanografii i Geografii z Rektorem Uniwersytetu Gdańskiego prof. dr. hab. Piotrem Stepnowskim

Zadania i wyzwania stojące przed p.o. kierownikami nowych jednostek organizacyjnych Wydziału Oceanografii i Geografii były tematem spotkania z Rektorem prof. Piotrem Stepnowskim, które odbyło się 5 kwietnia br.

W dniu 16 marca br. na Wydziale Oceanografii i Geografii została wprowadzona nowa struktura organizacyjna.

- Wszystkim nam zależy, żeby wydział funkcjonował sprawnie i bez przeszkód się rozwijał. Musimy mieć świadomość, że działamy wszyscy dla wspólnego interesu. Stąd moje zaproszenie dla p.o. kierowników jednostek wydziału – podkreśla Rektor.

Na spotkaniu Rektor wyraził nadzieję na dobrą współpracę w zakresie realizacji zadań związanych z ciągłym podnoszeniem jakości badań naukowych i działalności dydaktycznej.

Uczestnicy  mieli możliwość poznania bieżącej sytuacji Uniwersytetu Gdańskiego oraz stanowiska Rektora w sprawach nurtujących społeczność WOiG.

Załącznik Rozmiar
zdjęcia uczestników spotkania 237.16 KB

Data publikacji: środa, 12. Kwiecień 2023 - 09:18; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: środa, 12. Kwiecień 2023 - 09:20; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka