KONKURS NA NAJLEPSZĄ PRACĘ DYPLOMOWĄ Z ZAKRESU HYDROLOGII

Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Głównego Stowarzyszenia Hydrologów Polskich pragnę niniejszym poinformować o ogłoszeniu XV edycji konkursu im. prof. Kazimierza Dębskiego na najlepszą pracę dyplomową z zakresu hydrologii.

Konkurs ma na celu zachęcenie studentów do wykonywania prac na wysokim poziomie merytorycznym oraz propagowanie najnowszych metod badawczych i obliczeniowych w hydrologii, inżynierii i gospodarce wodnej.

Celem konkursu jest także zainteresowanie studentów i absolwentów szkół wyższych problematyką z zakresu hydrologii i zastosowania jej w szeroko pojętej inżynierii i gospodarce wodnej, gospodarce przestrzennej oraz ochronie i inżynierii środowiska.

Zgodnie z regulaminem, pracę na Konkurs zgłasza jej opiekun (jedną w danej edycji).

Praca powinna być obroniona na ocenę dobrą plus (4,5) w roku akademickim 2021/2022.

Wniosek-zgłoszenie należy przesłać drogą mailową na adres korespondencyjny Stowarzyszenia Hydrologów Polskich: info@shp.org.pl

Dla laureatów prac przewidziane są nagrody rzeczowe. Szczegółowy regulamin Konkursu oraz wyniki poprzednich edycji znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia: https://shp.org.pl/konkurs-im-k-debskiego/

Termin nadsyłania prac dyplomowych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich i prac końcowych na studiach podyplomowych) na Konkurs w obecnej edycji upływa dnia 28 lutego 2023 r. (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia na adres mailowy SHP).

Andrzej Wałęga

Prezes Stowarzyszenia Hydrologów Polskich

Data publikacji: czwartek, 2. luty 2023 - 10:47; osoba wprowadzająca: Martyna Kardaś Ostatnia zmiana: czwartek, 2. luty 2023 - 10:50; osoba wprowadzająca: Martyna Kardaś