Uniwersytet Gdański kształci kadry dla Morskiej Energetyki Wiatrowej

Serdecznie zapraszamy studentów i pracowników na konferencję Uniwersytet Gdański kształci kadry dla Morskiej Energetyki Wiatrowej, która odbędzie się 18.11.2022 r w Gdyni w Instytucie Oceanografii. Celem tego wydarzenia jest rozpropagowanie wśród studentów Uniwersytetu Gdańskiego znaczenia dynamicznie rozwijającego się sektora off shore. Studenci będą mieli możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w tej branży. W spotkaniu wezmą udział  przedstawiciele firm i instytucji, którzy zaprezentują zakres swojej działalności oraz przedstawią możliwości osobistej kariery zawodowej w tej dziedzinie.

Podczas wydarzenia przedstawimy nowe studia magisterskie „Oceanografia fizyczna stosowana”. Powstanie tego kierunku jest odpowiedzią na zapotrzebowanie branży.

Data publikacji: wtorek, 15. Listopad 2022 - 07:31; osoba wprowadzająca: Anna Szady Ostatnia zmiana: wtorek, 15. Listopad 2022 - 07:32; osoba wprowadzająca: Anna Szady