Szkolenie „Radzenie sobie ze stresem”

Zapraszamy na Szkolenie „Radzenie sobie ze stresem”

Szkolenie jest skierowane do wszystkich, którym brakuje okazji do rozmowy o doświadczanym stresie i którzy poszukują inspiracji do wprowadzenia większej równowagi między życiem uczelnianym, zawodowym i osobistym.
zapisy: https://forms.office.com/r/L0JkFdPezS

Podczas szkolenia:

dowiesz się, czym w rzeczywistości jest stres – jak powstaje od strony neurobiologiczne i psychologicznej,

nauczysz się rozpoznawać́ swoje stresory wewnętrzne i zewnętrzne oraz reakcje na stres,

zdiagnozujesz swój styl radzenia sobie ze stresem i zastanowisz się, czy warto go stosować́ w przyszłości,
poznasz nowe, skuteczne techniki radzenia sobie ze stresem.

Szkolenie poprowadzi Magdalena Iwanowska, psycholożka społeczna, zatrudniona w Zakładzie Psychologii Ekonomicznej i Psychologii Organizacji Instytutu Psychologii UG. Od prawie 10 lat prowadzi wykłady, warsztaty i szkolenia z obszaru psychologii w mediach i marketingu oraz pomaga innym rozwijać kompetencje społeczne. Współpracuje z instytucjami, dla których ważna jest wszechstronna, nieszablonowa i przyjazna edukacja wspierająca rozwój młodzieży i młodych dorosłych. Jej badania naukowe dotyczą wpływu mediów społecznościowych na dobrostan nastolatków.

Załącznik Rozmiar
Plakat - 270.38 KB

Data publikacji: czwartek, 27. Październik 2022 - 13:39; osoba wprowadzająca: Anna Szady Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Październik 2022 - 13:44; osoba wprowadzająca: Anna Szady