Studencie, Doktorancie! Wypełnij ankietę, bądź aktywny!

Parlament Studentów UG, Rada Doktorantów UG oraz CASiD rozpoczynają nowy rok akademicki od zaplanowania kolejnego cyklu szkoleń dla studentów i doktorantów.

Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety, która pozwoli nam zebrać opinie na temat dotychczas omawianej tematyki, jak również przygotować ofertę zupełnie nowych szkoleń i warsztatów.

Jeśli chcesz wziąć udział w darmowych szkoleniach prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę, podnieść swoje kompetencje i poszerzyć horyzonty, a także uzyskać certyfikat, wypełnij ankietę i przekaż nam informację, jakimi szkoleniami jesteś zainteresowany/a.

Ankietę znajdziesz tutaj

Wypełnij ankietę, oceń strategię - Gazeta Olsztyńska

Data publikacji: środa, 12. Październik 2022 - 20:06; osoba wprowadzająca: Dorota Bemowska Ostatnia zmiana: środa, 12. Październik 2022 - 20:07; osoba wprowadzająca: Dorota Bemowska