Wielki Kiermasz Książek (nie tylko uniwersyteckich)

Już 4 października w godzinach 10-14 przy Wydziale Nauk Społecznych UG odbędzie się Wielki Kiermasz Książek (nie tylko uniwersyteckich).

Zapraszamy do udziału wszystkich tych, którzy uwielbiają książki i z przyjemnością oddają się czytaniu. Podczas kiermaszu będą mogli wzbogacić swoją bibliotekę kosztem niższym niż w księgarni.

Również osoby, które chcą sprzedać swoje książki znajdą dla siebie miejsce na naszym kiermaszu. Będzie to bowiem doskonała okazja, aby przewietrzyć półki własnej biblioteki i zrobić miejsce na nowe, jeszcze nie czytane pozycje.

Podczas kiermaszu będzie można sprzedać/kupić książki o różnej tematyce. Podręczniki uniwersyteckie, lektury, a także kryminały, poradniki czy książki kucharskie. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie odpowiednią pozycję dla siebie.

Warto zanotować datę 4 października i odwiedzić kampus UG – Wydział Nauk Społecznych.

Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w kiermaszu jako sprzedający – prosimy o wysłanie maila ze zgłoszeniem na adres casid@ug.edu.pl do 28 września 2022

Data publikacji: czwartek, 22. Wrzesień 2022 - 09:48; osoba wprowadzająca: Dorota Bemowska Ostatnia zmiana: czwartek, 22. Wrzesień 2022 - 09:48; osoba wprowadzająca: Dorota Bemowska