Zaproszenie do udziału w projekcie "Mistrzowie dydaktyki wdrożenie modelu Tutoringu do praktyki uczelnianej"

Szanowni Studenci II roku studiów licencjackich

na kierunkach geografia, gospodarka przestrzenna, gospodarka wodna i ochrona zasobów wód, oceanografia, geologia, akwakultura biznes i technologia

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie Mistrzowie dydaktyki wdrożenie modelu Tutoringu do praktyki uczelnianej, w ramach którego Studentki i Studenci II roku studiów licencjackich objęci zostaną wsparciem tutorskim.

W ramach projektu oferujemy Państwu indywidualne wsparcie doświadczonych tutorów w wymiarze 30 h/rok. Współpraca z tutorem stwarza możliwość kształtowania indywidulanej ścieżki rozwoju zainteresowań naukowych oraz rozwoju osobistego.

Tutoring w opinii Studentów, którzy uczestniczyli w spotkaniach z tutorem, to:

• ciekawa odskocznia od wykładów i możliwość rozwijania się w dziedzinach, które nas szczególnie interesują,
  • dobry sposób na poszerzanie horyzontów,
  • doskonałe możliwości, żeby nie zmarnować czasu na studiach,
  • najlepsza możliwość rozwoju podczas studiów,
  • odkrywanie i rozwijanie swoich pasji,
  • cykl spotkań podczas których bardzo się usamodzielniłam.

W projekcie może wziąć udział 5 Studentek/Studentów z WOiG.

Warunki rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy (zgłoszenia do 20 listopada na adres bjk@ug.edu.pl) znajdziecie w załączeniu.

Wszystkie Osoby zainteresowane zapraszamy także na spotkanie on-line w aplikacji Ms Teams w dniu 19 listopada (czwartek) 10.15-10.30 (w trakcie spotkania dostępny będzie także czat).

Link do spotkania

Można także kontaktować się indywidualnie z tutorami zaangażowanymi w ww projekt

dr hab. Urszula Janas, prof. UG – urszula.janas@ug.edu.pl

dr hab. Anita Lewandowska, prof. UG – anita.lewandowska@ug.edu.pl