Konkurs na stypendium NCN dla Studentów studiów II stopnia - rozstrzygnięty

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, że w wyniku głosowania komisja stypendialna postanowiła przyznać stypendium w ramach projektu NCN OPUS na okres 10 miesięcy z możliwością przedłużenia do 30 miesięcy, Pani Patrycji Płońskiej.

Dorobek przedstawiony przez Panią Patrycje Płońską w najpełniejszy sposób odpowiada badaniom prowadzonym w ramach projektu NCN pt. Organizmy bentosowe jako wskaźnik źródeł rtęci w strefie brzegowej Antarktyki (Zatoka Admiralicji), realizowanym w Zakładzie Chemii Morza i Ochrony Środowiska Morskiego Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego. Komisja wysoko oceniła dotychczasowy dorobek naukowy zgłoszonego kandydata czego potwierdzeniem są liczne stypendia. Komisja doceniła także bogate doświadczenie w pracy laboratoryjnej.

Laureatce serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że Dr Dominika Saniewska z Zakładu ChemiI Morza i Ochrony Środowiska Morskiego Instytutu Oceanografii, kierownik projektu badawczego NCN OPUS 17 pt. Organizmy bentosowe jako wskaźnik źródeł rtęci w strefie brzegowej Antarktyki (Zatoka Admiralicji), ogłosił konkurs na stypendium w projekcie realizowanym w Zakładzie Chemii Morza i Ochrony Środowiska Morskiego, w latach 2020-2022, o którym informacje znajdą Państwo w załączeniu.

Załącznik Rozmiar
ogłoszenie konkursowe 162.71 KB

Data publikacji: poniedziałek, 28. Wrzesień 2020 - 07:07; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: poniedziałek, 19. Październik 2020 - 14:20; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka