Spotkanie Tutorów Uniwersytetu Gdańskiego w Helu

W dniach 19-20 września 2019 na Helu odbyło się spotkanie Tutorów Uniwersytetu Gdańskiego, wzięli w nim udział przedstawiciele Wydziału Oceanografii i Geografii, Wydziału Ekonomicznego, Wydziału Zarządzania, Wydziału Filologicznego i Wydziału Chemii.

Zwiedziliśmy Stację Morską im. Profesora Krzysztofa Skóry, poszliśmy na wspaniały spacer, po południu na spotkaniu z Panem Jarosławem Gibasem poszerzaliśmy swoją wiedzę o uważności i relacjach. Wieczorem, kontynuując rozmowy tutorskie, tworzyliśmy morskie obrazy z elementów zebranych wcześniej na spacerze.

Data publikacji: wtorek, 29. Październik 2019 - 09:33; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: wtorek, 12. Listopad 2019 - 09:01; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki