“Wenhai Cup” International Ocean Innovation Competition

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w “Wenhai Cup” International Ocean Innovation Competition - Międzynarodowym Konkursie Innowacji Oceanograficznych.

W konkursie mogą wziąć grupy studentów studiów licencjackich oraz magisterskich. Maksymalna liczba osób w grupie to trzy osoby. Jedna grupa może zgłosić do konkursu jeden projekt związany z innowacjami w badaniach eksploracji i eksploatacji mórz i oceanów w trzech tematach: Ocean Observation and Detection, Healthy Ocean oraz Ocean DevelopmentZ Wydziału można zaproponować nieograniczoną liczbę grup oraz projektów. Zachęcamy więc koła naukowe do pełnej mobilizacji. Przedmiotem zgłoszonych do konkursu projektów nie mogą być opracowania wynikające z programu studiów, prace zaliczeniowe, prace dyplomowe, publikacje naukowe. Projekty powinny stanowić innowacyjne nieopublikowane wcześniej pomysły na innowacje morskie.

Do wygrania są cenne nagrody a dla grup zwycięzkich sfinansowanie zostanie przez organizatora udział w finałowej gali w Qingdao w Chinach!

Termin pierwszej rundy mija 28 lutego 2020 a finał odbędzie się w kewietniu 2020!

Więcej informacj na stronie konkursu oraz pod adresem mailowym.

POWODZENIA

Data publikacji: czwartek, 17. Październik 2019 - 11:05; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: środa, 30. Październik 2019 - 12:30; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki