Rekrutacja na tutoriale w semestrze zimowym roku akad. 2019/2020

Szanowni Studenci,

uprzejmie przypominamy, że do 25 października trwa rekrutacja na tutoriale prowadzone w semestrze zimowym w roku akad. 2019/2020

Szczegółowe informacje – zasady rekrutacji znajdziecie na stronie www WOiG https://oig.ug.edu.pl/rekrutacja_na_tutoriale

W tym semestrze na indywidualne spotkania zaprasza Was 11 tutorów

Profile Tutorów dostępne są pod linkiem: https://oig.ug.edu.pl/tutoring/tutorzy

sem. zimowy 2019/2020

14 - 25.10.2019

Składanie w dziekanacie lub bezpośrednio u tutora (także drogą mailową) dokumentów na tutorial

(CV, list motywacyjny uzasadniający wybór tutora i tematyki tutorialu)

Informacja o zakwalifikowaniu kandydata na indywidualną rozmowę
z tutorem

29 - 31.10.2019

Indywidualne rozmowy z tutorem.

Informacja o zakwalifikowaniu kandydata na tutorial

od 4.11.2019*

Tutoriale

* tutoriale nie muszą się kończyć wraz z końcem semestru

Tutoring uznawany jest za innowacyjną metodę dydaktyczno-wychowawczą, służącą rozwijaniu potencjału i motywowaniu do samorozwoju. Wywodzi się brytyjskiej tradycji edukacyjnej, został zapoczątkowany na uniwersytetach Oxford i Cambridge. Do dnia dzisiejszego z powodzeniem praktykowany jest na wielu wiodących uczelniach świata.

Tutoring akademicki pomaga w rozwijaniu określonego obszaru wiedzy, umiejętności samodzielnego jej zdobywania, uczy sztuki wykorzystywania własnych talentów oraz wzmacnia zainteresowania studenta. Proces współpracy nakierowany jest na rozwój podopiecznego w zakresie umiejętności akademickich tj. pisanie tekstów, prezentacja wiedzy, dyskusja.

Tutoriale na naszym Wydziale prowadzone są od roku akad. 2014/15. Nasi Tutorzy posiadają olbrzymie doświadczenie poparte praktyką i potwierdzone certyfikatami instytucji zewnętrznej.

Data publikacji: czwartek, 17. Październik 2019 - 08:29; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: czwartek, 17. Październik 2019 - 08:29; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki