Nasze studentki laureatkami konkursu fotograficznego „Geologia w obiektywie”

Z przyjemnością informujemy, że studentka III roku geologii Pani Agata Kowalewska została laureatką konkursu fotograficznego „Geologia w obiektywie” w kategorii Polskie stanowiska geologiczne. Nagrodzone zdjęcie przedstawia kopalnię kwarcu Stanisław zlokalizowaną w Górach Izerskich. Wyróżnienie w konkursie otrzymała również studentka studiów II stopnia I roku kierunku Oceanografia, Pani Barbara Konopko, której zdjęcie przedstawia skamieniałości polskich plaż.

Celem konkursu jest rozwój wiedzy o geologii i wzrost świadomości bogactwa geologicznego Polski.

Prace można było zgłaszać w trzech kategoriach:

• Geologia w polskim krajobrazie,
  • Polskie stanowiska geologiczne,
  • Okazy mineralogiczne i paleontologiczne w Polsce

Gratulujemy talentu i pasji!

nagrodzona fotografia

Fot. Agata Kowalewska

fotografia laureatki

Fot. Barbara Konopko