Kampania promocyjna "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej"

Ruszyła kampania rekrutacyjna Ministerstwa Obrony Narodowej „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Ma ona pokazać, że bycie żołnierzem to nie tylko służba, ale też ciekawa , stabilna i perspektywiczna praca. Na terenie całego kraju żołnierze będą spotykać się z Polakami i zachęcać ich, by  wstępowali do wojska. Kampania „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, przygotowana przez Ministerstwo Obrony Narodowej, będzie realizowana w formule tzw. „tygodni rekrutacyjnych”. Co miesiąc, w wyznaczonym tygodniu, w teren wyruszą mobilne zespoły rekrutacyjne, złożone  z żołnierzy lokalnych jednostek wojskowych i przedstawicieli Wojskowych Komend Uzupełnień lub Wojewódzkich Sztabów Wojskowych.

Żołnierze, w ramach kampanii, będą informować o służbie wojskowej, miejscowej jednostce czy znajdującej się w okolicy szkole wojskowej. Opowiedzą o własnych doświadczeniach, dostępnych ścieżkach kariery i perspektywach rozwoju. Zainteresowanym wskażą, dokąd powinni się zwrócić, by uzyskać szczegółowe informacje, wręczą foldery i ulotki.

Na naszej uczelni punkty informacyjne będą znajdowały się :

•             21 i 22 listopada 2018 r. w godz. 9.00-14.00 na terenie Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego;

•             23 listopada 2018 r. w godz. 9.00-14.00 na terenie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

RP 1

RP 2

Data publikacji: piątek, 9. Listopad 2018 - 14:46; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: piątek, 9. Listopad 2018 - 16:08; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny