dr Sylwia Śliwińska-Wilczewska laureatką konkursu o stypendia dla wybitnych młodych naukowców

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiło listę laureatów konkursu o stypendia dla wybitnych młodych naukowców, wśród których znalazło się pięciu pracowników Uniwersytetu Gdańskiego.

Niezmiernie miło nam zakomunikować, że jedną z nagrodzonych jest dr Sylwia Joanna Śliwińska-Wilczewska z Zakładu Funkcjonowania Ekosystemów Morskich, Pracowni Ekofizjologii Roślim Morskich Wydziału Oceanografii i Geografii. Laureaci otrzymują stypendia w wysokości 5 390 zł miesięcznie przez 3 lata. W XII edycji konkursu rozpatrzono 1129 wniosków a stypendia przyznano 181 naukowcom.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: środa, 19. Wrzesień 2018 - 13:26; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: środa, 19. Wrzesień 2018 - 13:26; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki