Laureaci konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego

Miło nam poinformować, że laureatami tegorocznej edycji konkursu Wydawnictwa Uniwersytetu Gdańskiego zostali między innymi Nauczyciele akademiccy Wydziału Oceanografii i Geografii.

W kategorii najlepsza książka naukowa II miejsce zajęła Pani dr Magdalena Szmytkowska z Katedry Geografii Społeczno-Ekonomicznej Instytutu Geografii za publikację " Kreacje współczesnego miasta. Uwarunkowania i trajektorie rozwojowe polskich miast średnich".

Natomiast za książkę "Ład nasz przestrzenny" przestawiającą rezultaty pracy doktorskiej również II miejsce zajęła Pani Alicja K. Zawadzka z Katedry Geografii Fizycznej i Kształtowania Środowiska Instytutu Geografii.

Serdecznie gratulujemy!

Data publikacji: czwartek, 24. Maj 2018 - 08:56; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: czwartek, 24. Maj 2018 - 08:59; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki