Studenci oceanografii na liście stypendystów MNiSW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego opublikowało listę laureatów konkursów na stypendia dla wybitnych studentów i doktorantów na rok akademicki 2017/2018. W tym roku akademickim wysokość stypendium ministra w przypadku studentów wynosi 15 000 zł.

Rektorzy przedstawili ministrowi nauki i szkolnictwa wyższego 1 275 wniosków studentów o przyznanie stypendium ministra za wybitne osiągnięcia. Przyznanych zostało 645 stypendiów. Wśród nich – 14 studentów Uniwersytetu Gdańskiego a z samej oceanografii aż 4 studentów.

Lista nagrodzonych studentów oceanografii:

• Anna Fidor
  • Jakub Maculewicz
  • Weronika Magdalena Patuła
  • Kinga Areta Wiśniewska

Dodamy jeszcze, że wszyscy stypendyści są absolwentami programu stażowego 'NoZ na Staż' a aż trójka z nich uczestniczyła w programie tutoringu na WOiG!

Serdecznie gratulujemy stypendystom!

Data publikacji: poniedziałek, 18. Grudzień 2017 - 09:18; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 18. Grudzień 2017 - 09:20; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki