Staże Brukselskie 2016/2017

Uniwersytet Gdański wspólnie z biurem poselskim europosła Jarosława Wałęsy

zaprasza studentów do wzięcia udziału

w konkursie „STAŻE BRUKSELSKIE” 2016/2017

Przedmiotem konkursu jest staż dla jednego studenta Uniwersytetu Gdańskiego, ufundowany przez europosła Jarosława Wałęsę.

W konkursie na Staż Brukselski mogą wziąć udział studenci I i II roku studiów drugiego stopnia lub III i IV roku jednolitych studiów magisterskich z następujących Wydziałów:

• Ekonomicznego
  • Nauk Społecznych
  • Oceanografii i Geografii
  • Prawa i Administracji
  • Zarządzania.

Warunki rekrutacji:

1.         Warunki uczestnictwa w rekrutacji:

1)     biegła znajomość języka angielskiego (na poziomie minimum B2/C1) lub języka    francuskiego (w mowie i piśmie), potwierdzona kserokopią dokumentów poświadczających ukończenie kursów, lektoratów bądź egzaminów językowych,

2)     podstawowa wiedza na temat instytucji europejskich i ich zadań,

3)     dobre wyniki w nauce.

2.       Biuro poselskie od kandydata oczekuje:

1)     zaangażowania, elastyczności, gotowości pracy w nienormowanym czasie,

2)     podejmowania różnorodnych zadań,

3)     nienagannej kultury osobistej,

4)     umiejętności pracy w zespole,

5)     radzenia sobie z presją czasu oraz samodzielności w realizacji powierzonych zadań.

3.       Formularz aplikacyjny w załączniku

4.       Ponadto, formularze aplikacyjne oraz regulamin Staży Brukselskich są dostępne w dziekanatach ww. wydziałów.

5.       Formularze aplikacyjne wraz z certyfikatami lub dokumentami poświadczającymi znajomość języka obcego, studenci Wydziału Oceanografii i Geografii UG, składają w Dziekanacie w Gdyni w pok. 204 u Kierowniczki Dziekanatu, w terminie do 13  lutego 2017 r.

Warunki odbywania stażu:

Staż będzie odbywał się od 1 kwietnia do 30 czerwca 2017 r. w biurze poselskim Jarosława  Wałęsy Posła do  Parlamentu Europejskiego w  Brukseli.

Stażysta będzie otrzymywał będzie kwotę 1 000 euro miesięcznie brutto, jako pokrycie kosztów zamieszkania, podróży i zakwaterowania (proporcjonalnie do liczby dni stażowych w miesiącu).

Odbyty staż za zgodą dziekana właściwego wydziału – zostanie uznany jako praktyka obowiązkowa wynikająca z kierunku kształcenia.

Koszty ubezpieczenia w okresie trwania stażu ponosi student we własnym zakresie.

Załącznik Rozmiar
Formularz aplikacyjny 96.97 KB

Data publikacji: poniedziałek, 30. Styczeń 2017 - 08:59; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Styczeń 2017 - 10:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki