Grant "Centrum Tutorów UG" z Funduszu Inicjatyw Dydaktycznych

3 października 2016 roku Biuro Jakości Kształcenia UG ogłosiło listę nagrodzonych projektów finansowane w ramach z Funduszu Innowacji Dydaktycznych.

Z przyjemnością informujemy, że finansowanie otrzymał złożony przez nas wniosek Centrum Tutorów UG: nauczyciele nauczycielom - edycja druga. Projekt kontynuacji interdyscyplinarnej współpracy dydaktycznej tutorów akademickich UG różnych wydziałów z LID-em oraz otoczeniem biznesowo-społecznym w oparciu o metodę Problem Based Learning i nowoczesne techniki zarządzania projektami otrzymał dofinansowanie. Koordynatorkami projektu są: dr Beata Karpińska-Musiał (Wydział Filologiczny), dr Ewa Szymczak (Wydział Oceanografii i Geografii), dr Monika Woźniak (Wydział Zarządzania) i dr Anna Malcer-Zakrzacka (Wydział Filologiczny).

Przygotowany projekt stwarza, zainteresowanym nauczycielom akademickim oraz Studentom Wydziału Oceanografii i Geografii, możliwość do pogłębiania wiedzy i rozwijania umiejętności w obszarze zarządzania metodą pracy tutorskiej. Projekt jest w tej edycji także ukierunkowany na współpracę z otoczeniem biznesowo-społecznym w oparciu o metodę Problem Based Learning (warsztaty dla studentów) i nowoczesne techniki zarządzania projektami.

Współpraca ta zostanie wsparta przez liderów biznesu w ramach kontaktów nawiązanych przez dr Monikę Woźniak (Wydział Zarządzania) reprezentującą Centrum Tutorów UG na wydarzeniu Mentoring Weekend z udziałem m. in. GM Coca-Coli Hellenic Poland, Prezydenta Pracodawców Pomorza Zbigniewa Canowieckiego, Pana Marka Kamińskiego, Pani Prezes Doroty Raben z Zarządu Morskiego Portu Gdańsk, Zastępcy Prezesa Krajowej Izby Biegłych Rewidentów – Pani Ewy Sowińskiej.

Data publikacji: poniedziałek, 17. Październik 2016 - 14:55; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 17. Październik 2016 - 15:07; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki