Wydział złożył kolejny projekt do POWER!

Tutorzy z Wydział Oceanografii i Geografii we współpracy z tutorami Wydziału Filologicznego, Wydziału Nauk Społecznych i Wydziału Zarządzania przygotowali projekt "Wspólny Mianownik - Międzywydziałowy Program Rozwoju Innowacyjnych Kompetencji Dydaktycznych Kadry Akademickiej Uniwersytetu Gdańskiego", który został złożony w ramach konkursu POWER - Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego ogłoszonego przez NCBiR.

Głównym celem projektu jest podniesienie kompetencji dydaktycznych wśród nauczycieli akademickich Uniwersytetu Gdańskiego, głównie z Wydziałów Oceanografii i Geografii, Filologicznego, Nauk Społecznych, Zarządzania poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach w zakresie:

• innowacyjnych umiejętności dydaktycznych w obszarze stosowania narzędzi diagnostycznych, edukacji spersonalizowanej - TUTORING, procesów grupowych, TBL/PBL;
  • umiejętności informatycznych w zakresie wykorzystania aplikacje edukacyjnych i specjalistycznego oprogramowania;
  • rozwój kompetencji językowych dla prowadzących zajęcia w j. obcym;
  • efektywnego zarządzania informacją na potrzeby komunikacji z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Data publikacji: wtorek, 11. Październik 2016 - 11:46; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: wtorek, 11. Październik 2016 - 11:46; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki