Instytut Oceanografii na Pikniku Naukowym w Warszawie

W dniu 7 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się największy w Europie Piknik Naukowy pod patronatem Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.

Uniwersytet Gdański w ramach międzyuczelnianego konsorcjum SatBałtyk był reprezentowany przez delegację Instytutu Oceanografii pod kierunkiem zastępcy dyrektora IO ds. dydaktycznych dra Marcina Paszkuty.

Gościem specjalnym 20 Pikniku był Pan Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, który otworzył cieszącą się sporym uznaniem imprezę. W trakcie Pikniku Instytut Oceanografii promował prowadzone kierunki studiów, osiągnięcia dydaktyczne oraz naukowe. Jak co roku nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem amatorów i sympatyków wiedzy o środowisku Morza Bałtyckiego.

Data publikacji: wtorek, 10. Maj 2016 - 13:17; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Maj 2016 - 13:24; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki