Ogłoszenie o konkursie Czerwonej Róży

Informujemy społeczność Wydziału Oceanografii i Geografii UG o zaproszeniu do udziału w kolejnej edycji konkursu dla najlepszych studentów o nagrodę Czerwonej Róży 2016.

Nagrody w konkursie:

- Dla najlepszego studenta, samochód osobowy

- Dla najlepszego koła naukowego, 12.000 zł

- Wychowanie Morskie Studentów, 10.000 zł

Harmonogram tegorocznej edycji Konkursu:

- 22.04. Zakończenie eliminacji uczelnianych, termin dostarczenia materiałów nominowanych do Konkursu,

- 16.05. Publiczna prezentacja nominowanych, Gdański Uniwersytet Medyczny,

- 20.05. Posiedzenie Kapituły Konkursowej,

- 22.05. Gala konkursu, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, Dwór Artusa w Gdańsku.

Ostateczny termin składania dokumentów na konkurs upływa 20 kwietnia br. Dokumenty proszę składać w Sekretariacie p. Prorektora ds. studenckich, pok. 709, VII piętro Rektorat UG.

Termin nadsyłania zgłoszeń nominacji uczelnianych upływa 22 kwietnia, posiedzenia kapituły konkursowej odbędą się 16 i 20 maja, a finałowa gala 22 maja 2016 w Dworze Artusa w Gdańsku.

Regulaminy konkursu, komunikaty oraz wzory formularzy zgłoszeniowych przesyłamy w załącznikach. Znajdują się one również w dziale “Dokumenty do pobrania” na stronie www.czerwonaroza.org.pl.

Zaszczytne miano gospodarza tegorocznej edycji Konkursu przyjęły władze Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zachęcamy do wzięcia udziału!

Data publikacji: wtorek, 29. Marzec 2016 - 12:38; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: środa, 30. Marzec 2016 - 11:56; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki