Seminarium dydaktyczne

Serdecznie zapraszamy Wszystkich zainteresowanych na Seminarium dydaktyczne poświęcone doświadczeniom zdobytym przez Pracowników Wydziału w czasie wizyt studyjnych i stażu na Uniwersytecie Houston Downtown w czasie realizacji projektu „Uniwersytet Jutra: Umiędzynarodowienie kształcenia w Uniwersytecie Gdańskim poprzez współpracę z Uniwersytetem Houston-Downtown”.

Seminarium odbędzie się w dniu 21 marca o godzinie 12.00 w Auditorium oceanographorum w Instytucie Oceanografii w Gdyni.

Swoimi doświadczeniami podzielą się z nami:

dr Aleksandra ZgrundoSzukając inspiracji na MOOC - staż na UHD.

dr Grażyna Chaberek-Karwacka - Blended learning w edukacji opartej na uznawaniu kompetencji. Zadania i zasoby Center for Teaching and Learning Excellence w Uniwersytecie Houston Downtown USA.

dr Tomasz Zarzycki - Pierwsze eksperymenty z metodą Team Based Learning (TBL). Weryfikacja realizacji efektów kształcenia – badanie samooceny studentów „na wejściu” i „na wyjściu”.

Ze względów organizacyjnych osoby, które nie zgłosiły udziału proszone są o zarejestrowanie się pod linkiem http://doodle.com/poll/biw3rx4rt4sbcytf

Data publikacji: piątek, 18. Marzec 2016 - 08:58; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: piątek, 18. Marzec 2016 - 08:58; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka