Komunikat o konferencji - INQUA Peribaltic Working Group Conference 2016

W dniach 28.08-02.09.2016 odbędzie się terenowa konferencja naukowa pt."Geologia Czwartorzędu Środkowej i Północnej Polski: od wybrzeży Bałtyku po maksymalny zasięg ostatniego zlodowacenia".

Organizatorem jest Uniwersytet Gdański przy współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetem Łódzkim. Patronat nad konferencją pełni Międzynarodowa Unia Badań Czwartorzędu INQUA, Komitet Badań Czwartorzędu PAN oraz Stowarzyszenie Geomorfologów Polskich. Zaplanowane są dwa dni sesji naukowej o tematyce geologicznej i geomorfologicznej oraz cztery dni sesji terenowej, w trakcie której uczestnicy odwiedzą stanowiska badawcze związane z tematem konferencji. Pełna treść pierwszego komunikatu znajduje się w załączniku.

Zapraszamy do udziału.

Załącznik Rozmiar
1st_circular_inqua.pdf 3.04 MB

Data publikacji: poniedziałek, 28. Grudzień 2015 - 09:46; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Grudzień 2015 - 09:46; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki