X Warsztatów Młodych Geomorfologów

W dniach 5-7 października br. Katedra Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Uniwersytetu Gdańskiego była organizatorem X Warsztatów Młodych Geomorfologów.

Studenci studiów magisterskich i doktoranckich w zakresie Nauk o Ziemi z różnych rejonów Polski przyjechali do Gdańska na serię wykładów dotyczących planowania i organizowania badań naukowych z zakresu geomorfologii. Poza prelekcjami odbyła się również prezentacja kolekcji narzutniaków skandynawskich oraz sesja terenowa na obszarze Klifu Orłowskiego.

Takie warsztaty odbywają się co roku i są organizowane przez Stowarzyszenie Geomorfologów Polskich. Więcej informacji na stronie www.sgp.org.pl

Data publikacji: wtorek, 10. Listopad 2015 - 13:33; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: wtorek, 10. Listopad 2015 - 13:33; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki