Warsztaty w ramach projektu Akademickie Centrum Kreatywności

Pracownia Dydaktyki Geografii zaprasza studentów, nauczycieli, pracowników naukowych i wszystkich zainteresowanych edukacją geograficzną na warsztaty w ramach projektu Akademickie Centrum Kreatywności pt.

Inne podejście do edukacji geograficznej: geografia dla wspierania ludzkich możliwości,

które poprowadzi Duncan Hawley z Wielkiej Brytanii – uczestnik projektu Geo Capabilities,  edukator brytyjskich nauczycieli geografii, konsultant Geographical Association, laureat Geographical Association Award for Excellence 2012.

Termin: 27 października (wtorek) godz. 17.00 lub 28 października 2015 r. (środa), godz. 16.00

Miejsce: sala B208 (Uniwersytet Gdański, Instytut Geografii, Gdańsk, ul. Bażyńskiego 4).

Prosimy o zgłoszenia z podaniem preferowanego terminu drogą elektroniczną na adres: geotso@ug.edu.pl

Data publikacji: środa, 21. Październik 2015 - 13:56; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: środa, 21. Październik 2015 - 13:56; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka