Wyjazd szkoleniowyTutorów i Tutee do Stacji Morskiej w Helu

W dniach 17-18 września br. w Stacji Morskiej w Helu odbył się wyjazd szkoleniowy tutorów wydziału oraz ich podopiecznych (tutee).

Szkolenie prowadzili trenerzy Collegium Wratislaviense Pan Marcin Szala oraz Pani Luiza Weder. Celem wyjazdu była wymiana doświadczeń władz dziekańskich oraz tutorów i podopiecznych z wdrażania tutoringu na Wydziale Oceanografii i Geografii UG w ubiegłym roku akademickim. Dodatkowo trenerzy przeprowadzili serię ćwiczeń i zadań w zakresie: dla tutorów - Narzędzia do pracy rozwojowej z podopiecznym; oraz dla tutee - Osobiste przywództwo oraz planowanie swojej ścieżki rozwoju.

W programie wyjazdu było również zwiedzanie Stacji Morskiej, fokarium oraz spacer po Helu i cyplu helskim. Atmosferę spotkań najlepiej oddadzą fotografie studenta, Pana Rafała Michonia, który uczestniczył w tutoringu z Panią dr Anną Pawelec.

Data publikacji: czwartek, 24. Wrzesień 2015 - 15:12; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: czwartek, 24. Wrzesień 2015 - 15:12; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki