Wydział Oceanografii i Geografii na Targach Akademia 2015

W dniach 30-31 marca 2015 r. odbyły się Targi Akademia. Jak co roku, wśród wystawców nie zabrakło Wydziału Oceanografii i Geografii Uniwersytetu Gdańskiego oraz Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii.

Przez dwa dni targowe, odwiedziło nas wiele osób szukających oferty studiów. Oferta Wydziału prezentowana na kolorowym i bogatym stoisku przyciącnęła kandydatów zainteresowanych naukami przyrodniczymi. Informowaliśmy o zasadach rekrutacji oraz urokach studiowania na wszystkich naszych kierunkach: oceanografii, geografii, gospodarce przestrzennej, na geologii, gospodarce wodnej i ochronie zasobów wód oraz ichtiologii morskiej. O studiowaniu opowiadali nauczyciele akademiccy oraz studenci, którzy w wyróżniający sposób reprezentowali Wydział i studiowane kierunki studiów.

Nasze stoisko odwiedził Mistrz Olimpijski, Mistrz Europy i Świata, żeglarz, Pan Mateusz Kusznierewicz, który uświetnił Targi Akademia inspirującym wykładem na temat osiągania sukcesu.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny. Dziękujemy również studentom zrzeszonym w Studenckich Kołach Naukowych: Oceanografów, Geologów oraz Geografów za pomoc przy organizacji oraz za udział w Targach. Podziękowania należą się również kadrze naukowej oraz doktorantom za wsparcie merytoryczne imprezy.

Data publikacji: czwartek, 2. Kwiecień 2015 - 12:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki Ostatnia zmiana: czwartek, 2. Kwiecień 2015 - 12:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Zarzycki