Pomoc dla Ukrainy - zbiórka zakończona

Nasza Wydziałowa zbiórka dla osób z Ukrainy dobiegła końca! Zebraliśmy wspólnie bardzo dużo, za co dziękujemy!

Udało zgromadzić się zarówno koce, kurtki, leki, żywność (w tym dużą część stanowiły produkty dla dzieci), środki higieniczne, pieluchy jak i drobny sprzęt elektroniczny.

Zebrana żywność oraz przedmioty zostały rozdysponowane do trzech większych punktów, skąd bezpośrednio osoby potrzebujące mogą je odbierać:

  • Punkt zbiórki żywności przy ul. Lotników 86, Gdynia
  • Punkt zbiórki środków higienicznych przy ul. 3 maja 27, Gdynia
  • Punkt zbiórki odzieży przy ul. Morska 217, Gdynia

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc oraz zachęcamy do dalszego udzielania pomocy w zakresie swoich możliwości!

Tekst za: Wiktoria Chudzik


Społeczność akademicka Wydziału Oceanografii i Geografii przyłącza się do akcji pomocowych dla osób potrzebujących w tym trudnym czasie. Chcemy pokazać solidarność i nieść wsparcie naszym poszkodowanym Sąsiadom.

W poniedziałek – 28.02.2022 – rozpoczynamy zbiórkę rzeczową.

Wszystkie zebrane przedmioty oraz żywność zostaną przekazane organizacjom, które działają w tej samej sprawie. Organizacje te zostaną zweryfikowane, a kolejne działania związane z przekazaniem zebranych rzeczy będą publikowane. Studenci i studentki naszego Wydziału zachęcają do wzięcia udziału w zbiórce i podjęcia działania. Lista najpotrzebniejszych rzeczy znajduje się na ulotce załączonej do postu.

Mamy nadzieję, że sytuacja szybko ulegnie poprawie. Okażmy wsparcie naszym ukraińskim Kolegom i koleżankom!

SLAVA UKRAINI!

inf. o potrzebnych rzeczach

Załącznik
Załącznik Rozmiar
informacja o zbieranych produktach 316.95 KB
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: niedziela, luty 27, 2022 - 20:30; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka Ostatnia zmiana: środa, Marzec 23, 2022 - 07:57; osoba wprowadzająca: Kamila Mędrzycka