konkurs dla doktoranta w projekcie NCN

Prof. dr hab. Wojciech Tylmann z Zakładu Geomorfologii i Geologii Czwartorzędu Instytutu Geografii ogłasza konkurs na stanowisko doktoranta w projekcie NCN OPUS pt: Eutrofizacja, zmiany reżimu mieszania i anoksja: reakcje warwowego Jeziora Gorzyńskiego na zmienność klimatu i wpływ człowieka w holocenie.

Doktorant będzie odpowiedzialny za opracowanie chronologii osadów, skanowanie hiperspektralne, a także analizy sedymentologiczne i geochemiczne próbek osadów jeziornych. Efektem jego pracy będą wysokiej rozdzielczości rekonstrukcje zmian produktywności, reżimu mieszania wód i warunków tlenowych w jeziorze. Doktorant będzie ściśle współpracował z Wojciechem Tylmannem (Uniwersytet Gdański) i partnerami zagranicznymi - Martinem Grosjeanem (Uniwersytet Berneński, Szwajcaria) i Berndem Zolitschką (Uniwersytet w Bremie, Niemcy).

Praca realizowana będzie w latach 2021-2025 w Zespole Rekonstrukcji Zmian Środowiska na Wydziale Oceanografii i Geografii UG (www.ecrlab.ug.edu.pl).

Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń mija 18 lipca 2021 roku. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres wojciech.tylmann@ug.edu.pl
Wybór kandydata nastąpi po rozmowie kwalifikacyjnej przed końcem lipca br.
Wszelkie pytania związane zarówno z merytorycznym zakresem projektu, jak też stroną organizacyjno-finansową można kierować na ten sam adres (wojciech.tylmann@ug.edu.pl).
 
Załącznik
Załącznik Rozmiar
ogłoszenie konkursowe 195.09 KB
Pokaż rejestr zmian

Submitted on niedziela, Czerwiec 13, 2021 - 20:08 by Kamila Mędrzycka Changed on piątek, Czerwiec 25, 2021 - 13:16 by Anna Kietrys-Tusk