Pani dr Karolina Gębka wśród laureatów nagrody przyznawanej przez Gdańskie Towarzystwo Naukowe i Prezydenta Miasta Gdańska

Pani dr Karolina Gębka z Zakładu Chemii Morza i Ochrony Środowiska Morskiego Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego została lauretką nagrody przyznawanej przez Gdańskie Towarzystwo Naukowe i Prezydenta Miasta Gdańska. Pani dr Karolina Gębka została nagrodzona w Wydziale V Nauk o Ziemi za rozprawę doktorską pt. „Meteorological and hydrological conditions of inflow of the labile forms of mercury into the Gulf of Gdańsk”.

Nagrody GTN przyznawane są za prace naukowo-badawcze, publikacje oraz prace konstrukcyjne i projektowe o tematyce odpowiadającej statutowym celom i zadaniom Gdańskiego Towarzystwa Naukowego. Kandydatów do nagród zgłaszają członkowie GTN lub osoby pełniące funkcje kierownicze w uczelniach lub instytucjach naukowych mających swoją siedzibę na terenie miasta Gdańska.Nagrody przyznawane są osobom, które nie przekroczyły 35 roku życia.

Gratulujemy!

Data publikacji: środa, 10. Marzec 2021 - 09:35; osoba wprowadzająca: Anna Kietrys-Tusk Ostatnia zmiana: wtorek, 16. Marzec 2021 - 08:14; osoba wprowadzająca: Anna Kietrys-Tusk