Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Karela Dolinskiego

Rada Dyscypliny Geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna Uniwersytetu Gdańskiego zawiadamia, że

w środę 20 stycznia 2021 roku o godzinie 10.00

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pana mgra Karela Dolinskiego

na temat:

„Problem wykluczenia społecznego i segregacji terytorialnej w Kurytybie w Brazylii"

w jęz. ang. „The problem of social exclusion and territorial segregation in Curitiba in Brazil”

Promotor: prof. dr hab. Iwona Sagan

Recenzenci:

• Prof. dr hab. Mirosława Czerny, Wydział Geografii i Studiów Regionalnych, Uniwersytet Warszawski;
  • Dr hab. Bogumiła Lisocka-Jaegermann, Ośrodek Studiów Amerykańskich, Instytut Ameryk i Europy, Uniwersytet Warszawski.
Z rozprawą doktorską można zapoznać się na stronie internetowej Biblioteki Głównej UG.
Recenzje i streszczenia znajdują się na stronie Wydziału Oceanografii i Geografii w zakładce postępowania naukowe.

Obrona będzie odbywała się w formie zdalnej, z wykorzystaniem narzędzia Microsoft Teams.
Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o kontakt do 18 stycznia 2021 r. z Panią mgr Kariną Szałucką pod adresem email: karina.szalucka@ug.edu.pl

Załącznik Rozmiar
Zawiadomienie o obronie 328.56 KB

Data publikacji: poniedziałek, 28. Grudzień 2020 - 12:04; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny Ostatnia zmiana: poniedziałek, 28. Grudzień 2020 - 12:11; osoba wprowadzająca: Importer Automatyczny