Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Justyny Świeżak

Rada Dyscypliny Nauki o Ziemi i środowisku Uniwersytetu Gdańskiego zawiadamia, że

w piątek 15 stycznia 2021 roku o godzinie 14.00

odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pani mgr Justyny Świeżak

na temat:

"Impact of potential CO2 leakage from sub-seabed storage site in the southern Baltic Sea on the Baltic clam Limecola balthica under relevant hydrostatic pressure”

w jęz. pol. "Wpływ potencjalnego wycieku CO2 z podmorskiego składowiska w południowym Bałtyku na rogowca bałtyckiego Limecola Balthica w warunkach zwiększonego ciśnienia hydrostatycznego”

Promotor: dr hab. Adam Sokołowski prof. UG

Recenzenci:
dr hab. Barbara Urban-Malinga, prof. MIR-PIB, Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy
dr. Rosa Freitas Department of Biology, University of Aveiro

Z rozprawą można zapoznać się na stronie internetowej Biblioteki Głównej UG.
Recenzje i streszczenia znajdują się na stronie Wydziału Oceanografii i Geografii w zakładce postępowania naukowe.

Obrona będzie odbywała się w języku angielskim, w formie zdalnej, z wykorzystaniem narzędzia Microsoft Teams
Osoby zainteresowane udziałem w obronie proszone są o kontakt z Panią mgr Anną Serafin oraz o złożenie oświadczenia o zamiarze uczestnictwa w publicznej obronie rozprawy doktorskiej do dnia 12 stycznia br. na adres email anna.serafin@ug.edu.pl.

Załącznik Rozmiar
oświadczenie 611.27 KB
zawiadomienie_o_obronie.pdf 877 KB

Data publikacji: poniedziałek, 21. Grudzień 2020 - 11:58; osoba wprowadzająca: Anna Serafin Ostatnia zmiana: wtorek, 5. Styczeń 2021 - 09:28; osoba wprowadzająca: Anna Serafin