Dziekanat | Wydział Oceanografii i Geografii

Dziekanat Główny

czwartek, 14 lipca 2016 roku, 11:42

mgr Kamila Mędrzycka - dziekanatwoig@ug.edu.pl, tel.: 58 523 66 17, pokój 204
Kierownik Dziekanatu

mgr Dorota Miśków - d.miskow@ug.edu.pl, tel.: 58 523 66 49, pokój 203

Anna Serafin - anna.serafin@ug.edu.pl, tel.: 58 523 66 60, pokój 205
sprawy Rady Wydziału

dr Tomasz Zarzycki - tomasz.zarzycki@ug.edu.pl, tel.: 58 523 66 07, pokój 209

Zespół obsługi studentów

poniedziałek, 11 września 2017 roku, 9:02

mgr Anna Kietrys-Tusk - anna.kietrys-tusk@ug.edu.pl, tel.: 58 523 66 94, pokój 201
studenckie sprawy socjalne

Mira Duchnowska - mira.duchnowska@ug.edu.pl, tel.: 58 523 66 20, pokój 206
obsługa studiów - Oceanografia I stopnia
, Ichtiologia morska I stopnia

mgr Gabriela Sas-Świstelnicka - g.sas@ug.edu.pl, tel.: 58 523 66 51, pokój 206
obsługa studiów - Oceanografia II stopnia oraz Geologia I stopnia

mgr Alicja Bielińska - alicja.bielinska@ug.edu.pl, tel.: 58 523 66 76, pokój 205
obsługa studiów - Gospodarka wodna i ochrona zasobów wód I stopnia oraz studiów III stopnia (Środowiskowe Studia Doktoranckie, Studia Doktoranckie z Oceanologii i Geografii)

Maria Majkowska - maria.majkowska@ug.edu.pl, tel.: 58 523 65 47, pokój B301
obsługa studiów - Geografia I stopnia

mgr Anna Szymańska - anna.szymanska@ug.edu.pl, tel.: 58 523 65 48, pokój B301
obsługa studiów - Gospodarka przestrzenna I stopnia oraz studiów niestacjonarnych

mgr Alina Błaszczyk - alina.blaszczyk@ug.edu.pl, tel.: 58 523 65 00, pokój B301
obsługa studiów - Geografia II stopnia oraz Gospodarka przestrzenna II stopnia


Godziny przyjęć Dziekanatu dla studentów studiów stacjonarnych I, II oraz III stopnia od września do lipca:

  • Poniedziałek - 8.45 - 11.45, 12.00 - 13.30
  • Wtorek - Dziekanat nieczynny
  • Środa - 8.45 - 11.45, 12.00 - 13.30
  • Czwartek - 8.45 - 11.45, 12.00 - 13.30
  • Piątek - Dziekanat nieczynny

 

W dniach 26-29 września br. w Dziekanacie odbędą się dni adaptacyjne.

Obsługiwani będą wyłącznie studenci I roku studiów stacjonarnych I oraz II stopnia.


Godziny przyjęć Dziekanatu - sprawy socjalne dla studentów studiów stacjonarnych I, II oraz III stopnia od września do lipca:

  • Poniedziałek - 9.00 - 13.30
  • Wtorek - Dziekanat nieczynny
  • Środa - 9.00 - 13.30
  • Czwartek - 9.00 - 13.30
  • Piątek - Dziekanat nieczynny

Godziny przyjęć Dziekanatu dla studentów studiów niestacjonarnych od września do lipca:

  • Poniedziałek - 8.45 - 11.45, 12.00 - 13.30
  • Wtorek - Dziekanat nieczynny
  • Środa - 8.45 - 11.45, 12.00 - 13.30
  • Czwartek - 8.45 - 11.45, 12.00 - 13.30
  • Piątek - Dziekanat nieczynny
  • Sobota - 7.30 - 13.00*

    *Dziekanat czynny w dniach: 07.10.2017, 28.10.2017, 18.11.2017, 02.12.2017, 16.12.2017, 20.01.2018

 


ADRESY:

  • Dziekanat obsługujący kierunki: Oceanografia, Geologia, Gospodarka wodna i ochrona zasobów wód, Środowiskowe Studia Doktoranckie oraz sprawy socjalne i stypendialne

          Al. Marszałka Piłsudskiego 46,81-378 Gdynia
          e-mail: dziekanatwoig@ug.edu.pl

  • Dziekanat obsługujący kierunki: Geografia i Gospodarka przestrzenna

          Kampus w Oliwie,
          ul. Jana Bażyńskiego 4, 80-309 Gdańsk,